Wecode Agency
ul. S. Kostki Potockiego 2 lok. 2
02-958 Warszawa
youmail@wecode.agency

Regular HTML & CSS
Developer

Status rekrutacji: zamknięta

7 000 – 11 000 PLN

(B2B lub ekwiwalent)

Twoje pliki

Dane osobowe podane w tym zgłoszeniu rekrutacyjnym będą przetwarzane przez administratora: WCD Sp. z o.o., 02-958 Warszawa ul. Stanisława Kostki Potockiego 2 lok. 2, (Wecode Agency). w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko.

Read the offer in English

Poszukujemy profesjonalisty i pasjonata kodowania. Chcemy współpracownika, który – przy wsparciu front- i backend developerów – będzie w stanie stworzyć strony i aplikacje będące małymi dziełami sztuki. Specjalista HTML & CSS będzie kluczowym członkiem naszego zespołu – ostateczny “feel” i wygląd naszych produktów będzie w jego rękach.

Obowiązki:

  • przekładanie projektów graficznych na ostylowane w CSS dokumenty HTML
  • stylowanie komponentów UI

Wymagane umiejętności:

  • około 2-letnie doświadczenie na stanowisku HTML & CSS Developer
  • dogłębna znajomość zagadnień HTML5 i CSS3
  • znajomość:
    • standardów W3C
    • metodologii CSS
    • Sass
  • zrozumienie konceptów takich jak:
    • WCAG
    • RWD
    • Progressive Enhancement
    • Graceful Degradation

Pożądane umiejętności:

  • zmysł estetyki
  • talent do animacji i znajomość frameworków animacyjnych
    • sztuczek i trików w CSS
    • podstaw JavaScript i TypeScript
    • podstaw Reacta
  • doświadczenie w pracy zespołowej w programie Git
  • znajomość dowolnego task runnera i module buildera (np. Webpack)
  • umiejętność obsługi narzędzi projektowych (XD, Figma, Photoshop)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Proces rekrutacji:

Etap I – Weryfikacja CV

Czytamy i analizujemy wysłane przez Ciebie dokumenty. Podczas tego etapu dział HR może skontaktować się z Tobą, w celu uzupełnienia danych osobowych i innych podstawowych informacji.

Etap II – Zdalna rozmowa kwalifikacyjna

Po pozytywnej weryfikacji Twojego zgłoszenia, zaprosimy Cię na spotkanie online, podczas którego będziemy mogli zapoznać się z Twoją wiedzą i umiejętnościami technicznymi. Sprawdzimy również, jak dobrze wpasowujesz się do naszej drużyny i upewnimy się, czy spełniamy Twoje oczekiwania.

Etap III – Ewentualne zadanie testowe

W wybranych sytuacjach, zależnie od stanowiska, na które aplikujesz, możemy poprosić Cię o wykonanie krótkiego zadania testowego. Wykonanie go nie powinno zająć Ci więcej niż 2 godziny.

Etap IV – Decyzja końcowa

Po podjęciu ostatecznej decyzji, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, w celu potwierdzenia warunków naszej współpracy. Gratulacje! Witamy w zespole!

Proces rekrutacyjny w całości odbywa się online i (w zależności od liczby aplikujących) może trwać od jednego do trzech tygodni.

Upload your files here
Just drop it like it’s hot

Stawiamy
na ciągły
rozwój
i poszerzanie
umiejętności
Stawiamy
na ciągły
rozwój

Ciągły rozwój

Piątki na
rozwój
Piątki na
rozwój

Możesz przeznaczyć łącznie jeden dzień roboczy ze swojego tygodniowego czasu pracy na indywidualny rozwój i doskonalenie umiejętności.

Lekcje
angielskiego

Dbamy o Twoją swobodę komunikacji z naszymi anglojęzycznymi Klientami.
Skorzystaj z indywidualnych, bezpłatnych lekcji, prowadzonych przez
profesjonalnych lektorów (także natywnych!), rekomendowanych
specjalnie dla Ciebie przez wybraną przez nas szkołę językową.

Piątki na rozwój, Lekcje angielskiego

Budżet
szkoleniowy

Poszerzaj swoje horyzonty za pomocą branżowych kursów, podręczników i warsztatów, finansowanych z budżetu szkoleniowego.

Wspólna
nauka

Ucz się od innych oraz dziel się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas wewnętrznych meetupów i prezentacji.

Budżet szkoleniowy, Wspólna nauka

Jasna ścieżka kariery

Zaplanuj swoją przyszłość. Ułatwiamy Ci to dzięki przejrzystym widełkom płacowym, jasnym wymaganiom i okresowej ewaluacji, podczas której potwierdzamy Twoje postępy i uzgadniamy kolejne cele rozwojowe.

dodatkowe benefity
Kafeteria
Wybierz własne benefity. Co miesiąc uzupełniamy Twoje fundusze, a Ty decydujesz, na co je wydasz. Możesz wybierać z wielu atrakcyjnych opcji, takich jak prywatna opieka medyczna czy karta sportowa.
Płatny urlop
Cenimy równowagę pomiędzy życiem zawodowym i osobistym. Oferujemy Ci 20 dni płatnego urlopu rocznie.
Elastyczne godziny pracy
Godzina rozpoczęcia i zakończenia Twojego dnia pracy zależy od Ciebie. Ważne, żebyś był dostępny dla zespołu pomiędzy 10 a 15.
Praca zdalna
Wybierz najbardziej odpowiadającą Ci formę pracy – zdalną, z biura lub hybrydową.
Sprzęt najwyższej klasy
Wybierz swoje narzędzie pracy spośród oferty najlepszych urządzeń na rynku. Zdecyduj, jaki sprzęt komputerowy najlepiej spełnia Twoje wymagania i wymieniaj go co dwa lata na nowszy model. Otrzymasz opcję wykupienia swojego poprzedniego komputera po znacznie obniżonej cenie.
Premie projektowe
Doceniamy Twoje zaangażowanie i wkład w rozwój firmy dzieląc się owocami naszego wspólnego sukcesu.
Program referencyjny
Znasz kogoś, kto byłby doskonałym uzupełnieniem naszego zespołu? Daj nam znać! Otrzymasz premię za skuteczne polecenie kandydata.
Celebracje
Wspólnie świętujemy ważne wydarzenia – “urodziny” firmy, rocznice pracownicze i wiele więcej.